| model | UNC-411E-B |
| farba | čierna |
| materiál | 1.2 mm SECC |
| Podpora M/B | mATX, ATX, EATX |
| Rozmery (DxŠxV) | 600 mm x 485 mm x 177.5 mm |
| Hmotnosť (netto / brutto) | 14.5 kg / 19 kg |
| Externé priehradky na disky | 6 x 5.25" a 3 x 3.5" a 1 x 5.25" ODD s tenkou líniou |
| Interné pozície na disky | 2x 3.5 " |
| Predné pripojenia | 2x USB3.0 (USB3.1. generácia 1) |
| rozsah dodávky | Sada skrutiek, 10x adaptér na použitie 5.25 "' 3.5" stojany, upínacia lišta pre karty PCI-E |
| Sloty PCI | 7 |
| Ventilátor (voliteľný) | Predná časť: 1x 120mm ventilátor Zadná časť: 2x 80mm ventilátor |
| Výška chladiča CPU (max.) | 140 mm |
| Dĺžka karty VGA (max.) | 330 mm |
| záruka | 24 mesiacov |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom