| Rozsah prevádzkovej teploty | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Azúrová |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | 6000 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Približná priemerná výťažnosť kombinovanej azúrovej, žltej a purpurovej na základe normy ISO/IEC 19798. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na lokalite http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 363 x 109 x 123 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 363 x 109 x 123 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1100 x 780 x 1133 mm |
| Hmotnosť | Približne 0,65 kg |
| Hmotnosť balenia | Približne 0,9 kg |
| Hmotnosť palety | 171,7 kg |
| Počet na palete | 168 |
| Počet vrstiev na palete | 8 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento výrobok HP sa poskytuje záruka, že neobsahuje chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | Tonerová kazeta; Sprievodca recykláciou |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom