| Rozsah prevádzkovej teploty | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Farba(y) spotrebných materiálov pre tlačiarne | Čierna |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | Asi 3 000 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Približná priemerná výťažnosť na základe normy ISO/IEC 19752. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na lokalite http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 1170 x 390 x 168 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 390 × 117 × 168 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1170 x 975 x 1146 mm |
| Hmotnosť | 0,7 kg |
| Hmotnosť balenia | 1,0 kg |
| Hmotnosť palety | 171 kg |
| Počet na palete | 150 |
| Počet vrstiev na palete | 6 |
| Počet hlavných alebo samostatných kartónov na paletu (európska paleta) | 20 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento výrobok HP sa poskytuje záruka, že neobsahuje chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | Tonerová kazeta; Sprievodca recykláciou |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Canon originál toner C-EXV51 BK, 0481C002, black, 69000str.
79,80 € 115,98 €
Skladom
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom