| Rozsah prevádzkovej teploty | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 80 % |
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | 6000 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Približná priemerná výťažnosť na základe normy ISO/IEC 19752. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na lokalite http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 395 x 160 x 261 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 395 x 160 x 261 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 × 800 × 1193 mm |
| Hmotnosť | 1,25 kg |
| Hmotnosť balenia | 1,82 kg |
| Hmotnosť palety | 122,4 kg |
| Počet na palete | 72 |
| Počet vrstiev na palete | 4 |
| Počet hlavných alebo samostatných kartónov na paletu (európska paleta) | 14 |
| Záruka | Obmedzená záruka s prémiovou ochranou HP. Na tento produkt HP sa poskytuje záruka na chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | Tonerová kazeta; Sprievodca recykláciou |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom