| Rozsah prevádzkovej teploty | 10 až 27 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | asi 11 000 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Približná výťažnosť s 5 %-ným pokrytím. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 400 × 148 × 268 mm |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 15.75 x 5.83 x 10.55 in |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 400 × 148 × 268 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 47,6 x 39,4 x 47,6 in |
| Rozmery palety | 1210 x 1000 x 1209 mm |
| Hmotnosť | 1,7 kg |
| Hmotnosť | 3.74 lb |
| Hmotnosť balenia | 2,20 kg |
| Hmotnosť palety | 432.2 lb |
| Hmotnosť palety | 197 kg |
| Počet na palete | 80 |
| Počet vrstiev na palete | 4 |
| Počet hlavných alebo samostatných kartónov na paletu (európska paleta) | 16 |
| Záruka | Obmedzená záruka s prémiovou ochranou HP. Na tento produkt HP sa poskytuje záruka na chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | Tonerová kazeta; Sprievodca recykláciou |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom