| Tlačová kazeta/náplň, farby | Matná čierna a žltá |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 9 pl |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 35° C |
| Rozsah skladovacích teplôt | 15 až 35° C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | od 20 do 80 % relatívnej vlhkosti |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 28 x 143 x 132 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 28 x 143 x 132 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1 219 x 1 016 x 1 325 mm |
| Hmotnosť | 0,066 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,11 kg |
| Hmotnosť palety | 248 kg |
| Počet na palete | 1 920 |
| Počet vrstiev na palete | 8 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania. |
| Obsah balenia | Tlač. hlava |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom