| Tlačová kazeta/náplň, farby | Žltá |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 6 pl |
| Typy atramentu | Na báze farbiva |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 130 ml |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –25 až 55 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 20 – 80 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 202 x 129 x 40 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 202 x 129 x 40 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1016 x 1219,2 x 1501,14 mm |
| Hmotnosť | 0,21 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,25 kg |
| Hmotnosť palety | 455 kg |
| Počet na palete | 1680 |
| Počet vrstiev na palete | 6 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania. |
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom