| Tlačová kazeta/náplň, farby | Matte black, cyan, magenta, yellow |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 6 pl |
| Typy atramentu | Dye-based (cyan, magenta, yellow); pigment-based (matte black) |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 69 ml (cyan, magenta, yellow); 60 ml (matte black) |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –25 až 55 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 20 – 80 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 260.4 x 168.3 x 117.5 mm |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 10.25 x 6.63 x 4.63 in |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 260.4 x 168.3 x 117.5 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1016 x 1219 x 1432 mm |
| Rozmery palety | 40 x 48 x 56.4 in |
| Hmotnosť | 0,83 kg |
| Hmotnosť balenia | 1,05 kg |
| Hmotnosť balenia | 2,31 lb |
| Hmotnosť palety | 276 kg |
| Hmotnosť palety | 608.48 lb |
| Počet na palete | 220 |
| Počet vrstiev na palete | 5 |
| Záruka | Pred dosiahnutím dátumu „ukončenia záruky“ alebo obmedzenej záruky na používanie, v závislosti od prvej udalosti. |
| Obsah balenia | Printhead; 4 ink cartridges (1 each 40-ml cyan, magenta, yellow and 1 each 69-ml matte black) |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom