| Tlačová kazeta/náplň, farby | Cyan, magenta, yellow, gray, photo black, matte black (2 colours per printhead) |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 6 pl |
| Typy atramentu | Dye-based (cyan, magenta, yellow, grey, photo black); Pigment-based (matte black) |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 5 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | 5 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 20 – 80 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 28 x 143 x 132 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 28 x 143 x 132 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1 016 x 1 219 x 1 318 mm |
| Hmotnosť | 0,08 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,11 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,24 lb |
| Hmotnosť palety | 255.68 kg |
| Počet na palete | 1920 |
| Počet vrstiev na palete | 8 |
| Záruka | Pred dosiahnutím dátumu „ukončenia záruky“ alebo obmedzenej záruky na používanie, v závislosti od prvej udalosti. |
| Obsah balenia | Tlač. hlava |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom