| Tlačová kazeta/náplň, farby | Purpurová |
|---|---|
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 300 ml |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 20 až 25 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –40 až 60 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 8 – 90 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 283 x 41 x 118 mm |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 11.14 x 1.61 x 4.65 in |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 283 x 41 x 118 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1016 x 1219,2 x 919,48 mm |
| Rozmery palety | 40 x 48 x 36.2 in |
| Hmotnosť | 0,45 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,51 kg |
| Hmotnosť balenia | 1.13 lb |
| Hmotnosť palety | 304,37 kg |
| Hmotnosť palety | 671.01 lb |
| Počet na palete | 510 |
| Počet vrstiev na palete | 6 |
| Záruka | Pred dosiahnutím dátumu „ukončenia záruky“ alebo obmedzenej záruky na používanie, v závislosti od prvej udalosti. |
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom