| Rozsah prevádzkovej teploty | 20 až 25 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | -40 až 60° C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 8 – 90 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 240 x 65 x 275 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 240 x 65 x 275 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 x 1000 x 1565 mm |
| Hmotnosť | 0,88 kg |
| Hmotnosť balenia | 1,04 kg |
| Hmotnosť palety | 300 kg |
| Počet na palete | 256 |
| Počet vrstiev na palete | 4 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania. |
| Obsah balenia | Kazeta pre údržbu |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom