| Tlačová kazeta/náplň, farby | Purpurová |
|---|---|
| Veľkosť kvapky atramentu | 6 pl |
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 775 ml |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 5 až 40 oC |
| Rozsah skladovacích teplôt | -40 až 60oC |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 15 – 90 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 324 x 120 x 64 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 324 x 120 x 64 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1 220 x 1 016 x 1 680 mm |
| Hmotnosť | 1,00 kg |
| Hmotnosť balenia | 1,09 kg |
| Hmotnosť palety | 571,02 kg |
| Počet na palete | 600 |
| Počet vrstiev na palete | 5 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania. |
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom