| Tlačová kazeta/náplň, farby | Svetlopurpurová |
|---|---|
| Typy atramentu | Na báze farbiva |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 680 ml |
| Rozsah skladovacích teplôt | -40 až 60 °C |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 320 x 55,9 x 114,3 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 114 × 56 × 320 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1 278 × 991 × 1 184 mm |
| Hmotnosť | 0,935 – 0,956 kg |
| Hmotnosť balenia | 950 g |
| Hmotnosť palety | 703 kg |
| Počet na palete | 600 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania. |
| Obsah balenia | Atramentová kazeta |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom