| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 27 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | –20 až 40 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 95 % |
| Tlačová kazeta/náplň, farby | Azúrová |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | 30 000 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Skutočné výťažnosti značne závisia od tlačených obrázkov a ďalších faktorov. Ďalšie informácie nájdete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 603 × 168 × 327 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 603 × 168 × 327 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 × 800 × 1130 mm |
| Hmotnosť | 2,85 kg |
| Hmotnosť balenia | 3,9 kg |
| Hmotnosť palety | 114,1 kg |
| Počet na palete | 24 |
| Počet vrstiev na palete | 3 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento výrobok HP sa poskytuje záruka, že neobsahuje chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | Zobraz. valec; Sprievodca recykláciou |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom