| Tlačová kazeta/náplň, farby | Azúrová |
|---|---|
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 4,0 ml |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | 315 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Testované na tlačiarni HP OfficeJet 8010. Priemerná zlúčená (azúrová/purpurová/žltá farba) výťažnosť podľa normy ISO/IEC 24711 alebo testovacej metódy HP pri nepretržitej tlači. Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Podrobné informácie nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –40 až 60 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 106 x 23 x 113,5 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 106 x 23 x 113,5 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 x 800 x 1161 mm |
| Hmotnosť | 0,02 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,04 kg |
| Hmotnosť palety | 184,43 kg |
| Počet na palete | 3780 |
| Počet vrstiev na palete | 9 |
| Záruka | Na atramentové kazety a tlačové hlavy HP sa vzťahuje záruka, ktorá zaručuje, že počas celej doby trvania záruky nebudú obsahovať žiadne chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | 1 kazeta |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!