| Tlačová kazeta/náplň, farby | Čierna |
|---|---|
| Typy atramentu | Na báze pigmentu |
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | asi 10000 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Testované v HP Officejet Enterprise X585. Priemerná hodnota podľa normy ISO/IEC 24711 alebo testovacej metodológie HP a nepretržitej tlače. Aktuálna výnosnosť sa výrazne odlišuje v závislosti od obsahu tlače a iných faktorov. Viac informácií na http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 5 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | –40 až 60 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 270,9 x 53,1 x 71,6 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 270,9 x 53,1 x 71,6 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1219,2 x 1016 x 1842 mm |
| Hmotnosť | 0,35 kg |
| Hmotnosť balenia | 0,38 kg |
| Hmotnosť palety | 939,39 kg |
| Počet na palete | 2240 |
| Počet vrstiev na palete | 7 |
| Počet hlavných alebo samostatných kartónov na paletu (európska paleta) | 7 |
| Záruka | Zaručujeme, že žiadna tlačová kazeta HP, tlačová hlava a príslušné spotrebné materiály počas záručnej doby neobsahujú žiadne chyby materiálu ani spracovania. |
| Obsah balenia | 1 kazeta |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom