| Výdatnosť strán (čiernobiela) | asi 20 000 strán |
|---|---|
| Hardvérová kompatibilita | Rady tlačiarní HP PageWide Pro 755, HP PageWide Pro 772, HP PageWide Pro 777 |
| Rozmery (š x h x v) | 217,2 x 48,2 x 99,2 mm |
| Hmotnosť | 0,67 kg |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 375 ml |
| Obsah balenia | 1 kazeta |
| Záruka | Počas záručnej doby zaručujeme, že originálne kazety a tlačové hlavy HP PageWide neobsahujú žiadne chyby materiálu a spracovania. |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom