| Tlačová kazeta/náplň, farby | Azúrová |
|---|---|
| Typy atramentu | Na báze farbiva |
| Objem tlačovej kazety/fľaše | 70 ml |
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | asi 8000 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Výsledky priemernej výťažnosti čierneho atramentu a kombinácie farebných atramentov (azúrová/purpurová/žltá) na fľašu sú založené na metodológii HP využívajúcej simuláciu nepretržitej tlače testovacích strán ISO/IEC 24712. Nie sú založené na procese testovania ISO/IEC 24711. Na tlač 8 000 farebných testovacích strán je potrebná ďalšia fľaša s čiernym atramentom. Skutočná výťažnosť sa líši v závislosti od obsahu tlačených strán a ďalších faktorov. Ďalšie informácie o náplni a výťažnosti nájdete na stránke http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplôt | 15 až 35 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 20 – 80 % |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 47 x 47 x 150 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 47 x 47 x 150 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 800 x 1200 mm |
| Hmotnosť | Približne 0,1 kg |
| Hmotnosť balenia | Približne 0,11 kg |
| Hmotnosť palety | 277,6 kg |
| Počet na palete | 2016 |
| Počet vrstiev na palete | 7 |
| Záruka | Na atramentové kazety a tlačové hlavy HP sa vzťahuje záruka, ktorá zaručuje, že počas celej doby trvania záruky nebudú obsahovať žiadne chyby materiálu a spracovania. |
| Obsah balenia | 1 atramentová náplň |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom