| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 27 oC |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | 0 až 35 °C |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | Priemerná výťažnosť 150 000 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od tlače obrázkov a ďalších faktorov. Ďalšie informácie nájdete na lokalite http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 380 x 148 x 85 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 500 x 200 x 288 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 x 1000 x 2334 mm |
| Hmotnosť | 1,44 kg |
| Hmotnosť balenia | 2,3 kg |
| Hmotnosť palety | 230,8 kg |
| Počet na palete | 96 |
| Počet vrstiev na palete | 8 |
| Záruka | Komerčná záruka 90 dní (iba súčiastky) |
| Obsah balenia | Súprava s ustaľovačom HP Color LaserJet 220 V; Sprievodca inštaláciou |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom