| Technológia tlače | Laserové |
|---|---|
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | 200 000 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Životnosť súpravy na údržbu sa bude líšiť vzhľadom na priemernú dĺžku úloh. |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 590 x 245 x 332 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 x 1000 x 2334 mm |
| Hmotnosť | 5,2 kg |
| Hmotnosť balenia | 5,2 kg |
| Hmotnosť palety | 5,2 kg |
| Počet na palete | 56 |
| Záruka | 90 dní len na súčiastky |
| Obsah balenia | Súprava na údržbu 220 V; Inštalačná príručka |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom