| Technológia tlače | Laserové |
|---|---|
| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | 100 000 strán |
| Počet strán – poznámka pod čiarou | Skutočná výťažnosť sa výrazne líši v závislosti od tlače obrázkov a ďalších faktorov. Ďalšie informácie nájdete na lokalite http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 598 × 249 × 284 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 598 × 249 × 284 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1203 x 1008 x 1141 mm |
| Hmotnosť | 6,3 kg |
| Hmotnosť balenia | 6,3 kg |
| Hmotnosť palety | 201,6 kg |
| Počet na palete | 32 |
| Počet vrstiev na palete | 4 |
| Záruka | 90-dňová obmedzená záruka (len na súčiastky) |
| Obsah balenia | Súprava na údržbu HP LaserJet 220 V (fixačná jednotka); Sprievodca inštaláciou; Sprievodca recykláciou |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom