| Rozsah prevádzkovej teploty | 15 až 32,5 oC |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplôt | -30 až 60 oC |
| Vlhkosť mimo prevádzkového rozsahu | Relatívna vlhkosť 10 – 90 % |
| Technológia tlače | Laserové |
| Výdatnosť strán (čiernobiela) | Až 225 000 strán pre rad HP LaserJet Enterprise M60X; Až 247 000 strán pre rad HP LaserJet Managed E601XX a rad HP LaserJet Managed E600XX. |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 365 x 143 x 106 mm |
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 14,4 x 5,6 x 4,2 palca |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 498 x 238 x 239 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1 200 x 1 000 x 2 399 mm |
| Hmotnosť | 1,7 kg |
| Hmotnosť | 3,4 libry |
| Hmotnosť balenia | 3 kg |
| Hmotnosť palety | 300 kg |
| Počet na palete | 100 |
| Počet vrstiev na palete | 10 |
| Záruka | Výmena u predajcu HP do 90 dní. Možnosti záruky a podpory sa líšia podľa produktu, krajiny a miestnych právnych predpisov. Ďalšie informácie o oceňovaných službách HP a možnostiach podpory vo vašom regióne nájdete na stránke hp.com/support. |
| Obsah balenia | Ustaľovacia jednotka (220 V); Dokumentácia (inštalačná príručka pre hardvér a pre recykláciu) |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom