| Výdatnosť strán (čiernobiela) | 200 000 strán |
|---|---|
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 503 x 302 x 244 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 503 x 302 x 244 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1 218 x 1 016 x 2 440 mm |
| Hmotnosť | 4,6 kg |
| Hmotnosť balenia | 4,6 kg |
| Hmotnosť palety | 388,7 kg |
| Počet na palete | 80 |
| Počet vrstiev na palete | 10 |
| Záruka | 90-dňová obmedzená záruka (len na súčiastky) |
| Obsah balenia | súprava na údržbu zapekacej jednotky tlačiarne 220 V; valce (prenosový, vyzdvihovací a podávací); Inštalačná príručka |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom