| Hardvérová kompatibilita | Kompatibilný so všetkými atramentovými tlačiarňami |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 312 x 226 x 14 mm |
| Hmotnosť | 0,38 kg |
| Obsah balenia | 20 listov papiera formátu A4 (210 x 297 mm) |
| Záruka | Záruka v trvaní 90 dní, v prípade poruchy výrobca výrobok vymení |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ papiera | Syntetické materiály |
| Maximálny formát tlače/média | SRA3 (450×320mm) |
| Gramáž (g/m2) | 300 a více |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom