| Názov produktu | 16" taška na notebook HP Renew Executive |
|---|---|
| Číslo produktu | 6B8Y2AA |
| Hardvérová kompatibilita | Vhodný pre väčšinu notebookov s uhlopriečkou 16 palcov. |
| Prehľad | Špičkovému dizajnu a vysokokvalitným materiálom sme dali úplne novú podobu. Taška na notebook je vyrobená vo funkčnom štýle a možno ju roztiahnuť tak, aby vyhovovala vašim pracovným alebo životným potrebám. Nie však tak, aby vám chýbali vrecká na uloženie všetkých zariadení. Majte dôležité veci pri sebe a dodržujte záväzok voči planéte pomocou vonkajšieho materiálu obsahujúceho 100 % recyklovaných plastov[1]. |
| Farba | Čierna |
| Rozmery (š x h x v) | 300 x 105 x 410 mm (v roztiahnutom stave); 300 x 85 x 410 mm (v neroztiahnutom stave) |
| Hmotnosť | 0,86 kg |
| Teža paketa | 0,91 kg |
| Záruka | Obmedzená záruka 1 rok |
| Obsah balenia | Dokumentácia; Taška |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Číne |
| Poznámka [01] | [1] Vonkajší materiál obsahuje 100 % recyklovaného PET pred pridaním farbiva, čo zodpovedá deviatim 0,5-litrovým recyklovaným plastovým fľašiam na vodu. |
| Poznámka [02] | [2] Dezinfekčný sprej Lysol typu C (registračné číslo EPA 777-54-AA) možno použiť na čistenie 16-palcovej tašky na notebook HP Renew Executive až 50-krát. Prečítajte si pokyny na používanie od spoločnosti Lysol. |
| Poznámka [03] | [3] Sledovacie zariadenie nie je súčasťou dodávky. |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt sa môže líšiť od obrázku. |
| Farba | Priehľadná |
| Typ | Príslušenstvo |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom