| Výťažnosť kaziet, počet strán (farebne) | 150 000 strán |
|---|---|
| Minimálne rozmery (š x h x v) | 596 x 496 x 234 mm |
| Rozmery balenia (š x h x v) | 596 x 496 x 234 mm |
| Rozmery palety (šírka x hĺbka x výška) | 1200 x 1000 x 2350 mm |
| Hmotnosť | 5 kg |
| Hmotnosť balenia | 5 kg |
| Hmotnosť palety | 237 kg |
| Počet na palete | 40 |
| Počet vrstiev na palete | 10 |
| Záruka | 90-dňová obmedzená záruka (len na súčiastky) |
| Obsah balenia | Súprava na prenos Printer Image; Inštalačná príručka |
| Tlačové technológie | Termosublimační |
| Typ produktu spotrebného materiálu | Ostatné spotrebný materiál (valec, fuser pod.) |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom