| Hardvérová kompatibilita | Vhodný pre väčšinu notebookov s uhlopriečkou do 39,6 cm (15,6"). |
|---|---|
| Rozmery (š x h x v) | 290 x 240 x 420 mm (rozšírený); 290 x 160 x 420 mm (nerozšírený) |
| Hmotnosť | 0,51 kg |
| Záruka | Obmedzená záruka 1 rok |
| Obsah balenia | Dokumentácia; Batoh |
| Krajina pôvodu | Vyrobené v Číne |
| Poznámka [01] | [1] Sledovacie zariadenie nie je súčasťou dodávky. |
| Právne vyhlásenia | Skutočný produkt sa môže líšiť od obrázku. |
| Právne upozornenie [01] | [2] Vonkajší materiál obsahuje 100 % recyklovaného PET pred pridaním farbiva, čo zodpovedá desiatim 0,5-litrovým recyklovaným plastovým fľašiam na vodu. |
| Farba | Priehľadná |
| Typ | Príslušenstvo |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!