Káble Solarix licna sú určené na výrobu prepojovacích káblov. Ich flexibilita je zabezpečená tým, že jednotlivé vodiče tvoria tzv. drôt, ktorý je spletený zo siedmich tenkých medených drôtov s priemerom 0,18 mm. Celková veľkosť vodičov týchto káblov Solarix je AWG 24. Káble sú k dispozícii v tienenej a netienenej verzii. V prípade kábla FTP je tienenie vyrobené z hliníkovej fólie a farba PVC plášťa je sivá. Nespomínaný Solarix je k dispozícii v sivej farbe a tiež s PVC plášťom. Kábel licna nie je vhodný na horizontálnu kabeláž vzhľadom na jeho vlastnosti (najmä vyšší útlm).
| Technické informácie | |
| Kategória: | Cat5E |
| Podporované protokoly | 1000BaseT |
| Tienenie: | fólia okolo všetkých párov |
| Typ a veľkosť vodiča: | aWG 24 medená licna |
| Izolácia a priemer vodiča s izoláciou: | 0, 91 mm polyetylén |
| Typ plášťa: | PVC |
| Farba plášťa: | šedá |
| Priemer kábla: | 6, 1 mm |
| Hmotnosť: | 40 kg/km |
| NVP: | 67 % |
| Oneskorenie šírenia: | 535 ns/100 m |
| Skreslenie oneskorenia: | 25 ns/100 m |
| Prevedenie | Cat6e |
| Typ komponenty | Meracie prístroje |
| Tienenie | SSTP |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!