Inštalačný kábel s označením SXKD-5E-FTP-PVC+PE je dvojplášťový vonkajší tienený kábel CAT5E s vnútorným plášťom z PVC a vonkajším plášťom z vysoko odolného a UV stabilného materiálu PE. Kábel je určený pre náročnejšie inštalácie, kde dvojitý PVC+PE plášť s celkovou hrúbkou 1,2 mm poskytuje vysokú ochranu proti vplyvom prostredia. Tento vonkajší kábel Solarix bez problémov spĺňa požiadavky definované v medzinárodných normách ANSI/TIA 568, ISO/IEC 11801 a EN 50173 pre kategóriu 5E a triedu zapojenia D vrátane všetkých najnovších doplnkov pre túto kategóriu a triedu zapojenia. Rovnako ako ostatné káble Solarix, aj kábel SXKD-5E-FTP-PVC+PE je označený meradlami s prírastkami po 1 m v rozsahu od 0 do 305 m. Kábel sa dodáva na vysokopevnostnej drevenej cievke, na ktorej sú uvedené všetky potrebné informácie o výrobku vrátane čiarových kódov, výrobnej šarže, opisu a najdôležitejších technických parametrov. Farba vnútorného PVC plášťa je sivá (RAL 7035) a vonkajší PE plášť je čierny (RAL 9005). Trieda reakcie na oheň tohto kábla je Fca.
| Technické informácie | |
| Kategória: | Cat5E |
| Podporované protokoly | 2.5/5GBASE-T a nižšie |
| Tienenie: | fólia okolo všetkých 4 párov |
| Šírka pásma: | 100 MHz |
| Typ a veľkosť drôtu: | medený drôt 0, 50 mm ± 0, 005 mm |
| Izolácia a priemer vodiča s izoláciou: | HDPE 1, 0 mm |
| Trieda reakcie na oheň, typ plášťa: | Fca, PVC+PE |
| Farba plášťa: | rAL 9005 čierna |
| Priemer kábla: | 7, 4 mm |
| Hmotnosť: | 54 kg/km |
| NVP: | 68 % |
| Oneskorenie šírenia: | 535 ns/100 m |
| Skreslenie oneskorenia: | 45 ns/100 m |
| Balenie: | 305 m, drevená cievka |
| Prevedenie | Cat6e |
| Typ komponenty | Meracie prístroje |
| Tienenie | SSTP |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom