Inštalačný kábel Solarix s označením SXKD-6-UTP-LSOHFR-B2ca je kvalitný netienený štvorpárový kábel kategórie 6 s plášťom LSOHFR a triedou reakcie na oheň B2ca s1 d1 a1. Tento kábel je v súlade s vyhláškou Ministerstva vnútra Českej republiky č. 23/2008 resp. 268/2011 o technických podmienkach požiarnej ochrany stavieb a je vhodný na použitie zodpovedajúce káblu s touto triedou reakcie na oheň, ako je definované v prílohe 2 uvedených vyhlášok. Tento kábel Solarix bol vyrobený v súlade s nariadením EÚ č. 305/2011 (tzv. CPR) testované notifikovaným orgánom v rámci systému posudzovania a overovania nemennosti parametrov 1+ (AVCP 1+). Vodiče kábla sú vyrobené z kvalitného medeného drôtu AWG 23. Jednotlivé páry káblov kategórie 6 sú oddelené plastovým krížom. Kábel SXKD-6-UTP-LSOHFR-B2ca je označený súvislým meradlom v krokoch po 1 m a dodáva sa na vysokopevnostnej drevenej cievke, na ktorej sú uvedené všetky potrebné informácie o výrobku vrátane čiarových kódov, výrobnej šarže, popisu a najdôležitejších technických parametrov. Farba plášťa tohto kábla kategórie 6 je oranžová RAL 2003.
| Technické informácie | |
| Kategória: | Cat6 |
| Podporované protokoly | 2.5/5GBASE-T a nižšie |
| Tienenie: | NIE |
| Šírka pásma: | 250 MHz |
| Typ a veľkosť drôtu: | medený drôt 0,55 mm ± 0,005 mm |
| Izolácia a priemer vodiča s izoláciou: | 0,98 mm polyetylén |
| Trieda reakcie na oheň, typ plášťa: | B2ca s1 d1 a1, LSOHFR |
| Farba plášťa: | oranžová farba RAL 2003 |
| Priemer kábla: | 6,6 mm |
| Hmotnosť: | 53,9 kg/km |
| NVP: | 69 % |
| Oneskorenie šírenia: | 535 ns/100 m |
| Skreslenie oneskorenia: | 45 ns/100 m |
| Balenie: | 500 m, drevená cievka |
| Prevedenie | Cat6e |
| Typ komponenty | Meracie prístroje |
| Tienenie | SSTP |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 26000033 | 9 |
| Sklad dodávateľa | 26000033 | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom