| Model: | ADP-CT3 |
| Rozmery (ŠxVxH): | 28 mm x 22 mm x 10 mm |
| Hmotnosť (N.W/G.W): | 20g / 25g |
| Napätie: | 5V |
| Rýchlosť prenosu dát: | až po USB 3.1 Gen1 (5Gbps) |
| Konektory: | Interný 19-pinový USB 3.1 samec Gen1 x 1 (hostiteľ) Interný 20-pinový kľúč USB 3.1 samica Gen2 x 1 (cieľová) |
| Materiál: | Kov / plast |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| EAN: | 0753263077288 |
| Špecifikácia kábla / redukcie | Thunderbolt |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom