Kamera Logitech Rally Camera Premium PTZ so zobrazovaním Ultra HD a automatickým ovládaním kamery
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| ROZMERY (VxŠxH) | |
| Kamera Rally | 182,5 mm x 152 mm x 152 mm |
| Redukcia výkonu kamery Rally | 21,4 mm x 81 mm x 60,5 mm |
| Montážny držiak kamery Rally | 88 mm x 110 mm x 170 mm |
| Kábel USB 3.0 | 2,2 m |
| Kábel napájacieho adaptéra | 3 m |
| SYSTÉMOVÉ POŽIADAVKY | |
| Operačné systémy | Windows 7, Windows 8.1 alebo Windows 10 macOS 10.10 alebo vyššia Chrome OS™ |
| Rozlíšenie vyššie ako 1080p | Windows 8.1 a vyššie alebo macOS 10.10 a vyšší Port USB 3.0 a kábel typu C Kompatibilný softvér |
| TECHNICKÉ PARAMETRE | |
| Kamera Rally | Zobrazovací systém Ultra HD podporuje rozlíšenia: |
| Technológia Rightsense | RightLight™ so širokým dynamickým rozsahom (WDR) Automatické ovládanie kamery RightSight |
| Diaľkové ovládanie | RF diaľkové ovládanie (nevyžaduje sa priama viditeľnosť) CR2032 batéria (súčasťou dodávky) |
| Káble/napájanie | Napájací adaptér s regionálnymi prípojkami Napájací kábel (3 m/9,8 ft) |
| Držiak | Obojstranný nástenný držiak s priestorom pre redukciu napájania a systém vedenia káblov |
| Kompatibilita a certifikácia | Pripojenie cez USB plug-and-play Certifikované pre Skype for Business a pripravené pre Teams Certifikované pre Zoom Certifikované pre Fuze Kompatibilné s Cisco Kompatibilné s Google Hangouts Meet, BlueJeans, BroadSoft, GoToMeeting, Vidyo a ďalšími aplikáciami na videokonferencie, nahrávanie a vysielanie, ktoré podporujú kamery USB |
| OBSAH BALENIA | |
| Rally kamera | Kamera Rally Diaľkové ovládanie Kábel USB 3.0 Typ C Napájací adaptér s regionálnymi prípojkami Redukcia napájania a kryt Držiak kamery s montážnym materiálom Dokumentácia |
Viac informácií:https://www.logitech.com/en/product/rally-ultra-hd-ptz-camera.
| Typ zariadenia | Príslušenstvo |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!