Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Termo páska 57/40/12 mm, 55g | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 0,48 € |
| Cena s DPH | 0,59 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Skladom |
| Parametre | |
| Značka | |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Dutinka | 12 mm |
| Priemer | 40 mm |
| Gramáž | 55 g/m2 |
| Šírka | 57 mm |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Overený zákazník,
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
Overený zákazník,
100% spokojnosť s výrobkom
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.