TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE:
| Kapacita | 16 GB |
| Štandardné SD | 5.1 |
| ADAPTÉR | ÁNO |
| Rozmery (DxŠxV) | 15 x 11 x 1 mm |
| Hmotnosť | 0.25g |
| Pracovné napätie | 2.7 - 3.6 V |
| Výkon R/W až do | 85 MB / 10 MB za sekundu* * Rýchlosť čítania/zápisu vychádza z interného testovania spoločnosti ADATA, skutočný výkon sa môže líšiť |
| Trieda rýchlosti | Rýchlosť UHS: Trieda 1 Rýchlostná trieda: Trieda 10 Rýchlostná trieda videa: V10 |
| Najlepšie pre | Smartfóny / Tablety / Dash rekordéry |
| Prevádzková teplota | -25°C - 85°C |
| Certifikáty | FCC, CE, VCCI |
| Záruka | Životnosť |
.
| Kapacita (v GB) | 640 GB |
| Technológia pamäťovej karty | Micro SD Express |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!