Chcete ušetriť miesto v mobilnom zariadení spúšťaním aplikácií z pamäťovej karty? Karty microSDXC/SDHC 300S od spoločnosti Transcend sú tou správnou voľbou! Karty sú v súlade s najnovšou rýchlostnou triedou a vyznačujú sa vynikajúcou rýchlosťou náhodného čítania/zápisu, čo je ideálne na načítanie malých častí údajov z náhodných miest a urýchlenie spustenia aplikácie.
Používatelia bežne inštalujú a spúšťajú mobilné aplikácie z kariet microSD, aby uvoľnili pamäť zariadenia. Výkon náhodného čítania/zápisu je preto kľúčový. Pamäťové karty microSDXC/SDHC 300S od spoločnosti Transcend sa skvele hodia na ukladanie mobilných aplikácií.
Trieda Application Performance Class bola zavedená s cieľom prispôsobiť sa tomuto novému trendu. Pamäťové karty microSDXC/SDHC 300S od spoločnosti Transcend spĺňajú nové štandardy A1, poskytujú minimálne náhodné čítanie 1 500 IOPS a náhodný zápis 500 IOPS a trvalé sekvenčné rýchlosti minimálne 10 MB/s.
Súlad s normou A1 sa vzťahuje len na karty s kapacitou 128 GB.
Pamäťové karty microSDXC/SDHC 300S od spoločnosti Transcend spĺňajú štandardy UHS Speed Class 3 (U3) a UHS Video Speed Class 30 (V30) pre videozáznamy v rozlíšení 4K Ultra HD s rýchlosťou čítania/zápisu až 95 MB/s a 45 MB/s.
Súlad s normami U3 a V30 sa vzťahuje len na karty s kapacitou 128 GB.
Okrem vynikajúceho výkonu náhodného čítania/zápisu sa pamäťové karty microSDXC/SDHC 300S od spoločnosti Transcend dodávajú s kapacitou až 128 GB, čo vám umožňuje mať po ruke viac digitálnych súborov a aplikácií!
Pamäťové karty microSD od spoločnosti Transcend sú testované tak, aby vydržali extrémne podmienky, a tým poskytujú najlepší výkon a stabilitu.
Spoločnosť Transcend ponúka exkluzívny softvér RecoveRx, bezplatný nástroj na obnovu údajov, ktorý umožňuje hľadať stopy po vymazaných súboroch vrátane digitálnych fotografií, dokumentov, hudby a videí hlboko v úložnom zariadení.
Špecifikácie:
Vzhľad | |
| Rozmery (Max.) | 11 mm x 15 mm x 1 mm (0.43" x 0.59" x 0.04") |
|---|---|
| Hmotnosť (max.) | 0.4 g (0.01 oz) |
Úložisko | |
| Kapacita |
|
Prevádzkové prostredie | |
| Prevádzková teplota | -25°C (-13°F) ~ 85°C (185°F) |
| Prevádzkové napätie |
|
Výkon | |
| Trieda rýchlosti |
|
| Rýchlosť čítania (max.) | 95 MB/s |
| Rýchlosť zápisu (max.) | 45 MB/s |
| Cykly vloženia/odstránenia | 10,000 |
| Poznámka |
|
Záruka | |
| Certifikát |
|
| Záruka |
|
Kompatibilita | |
| Podporované zariadenie |
|
.
| Kapacita (v GB) | 640 GB |
| Technológia pamäťovej karty | Micro SD Express |
| Adaptér | Ano |
| Typické použití | Ukládání velkých souborů |
| Rychlostní kategorie | Class 4 |
| Rychlost čtení min. (MB/s) | 190 |
| Rychlost zápisu min. (MB/s) | 1500 |
| UHS | UHS-III |
| Video Class | V90 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!