Pamäťové karty SDXC/SDHC 300S od spoločnosti Transcend poskytujú výkon a kapacitu potrebnú na využitie plného výkonu vášho digitálneho fotoaparátu alebo videokamery kompatibilnej s UHS-I. Okrem neuveriteľných prenosových rýchlostí karty spĺňajú štandardy UHS Video Speed Class 30 (V30), čo umožňuje plynulé a neprerušované snímanie videa v rozlíšení 4K.
Zhoda s V30 sa vzťahuje len na karty s kapacitou 64 GB-512 GB.
Nechajte si tento okamih uchovať výberom správnej pamäťovej karty pre váš fotoaparát. Pamäťové karty SDXC/SDHC 300S od spoločnosti Transcend s vysokou kapacitou a vynikajúcim výkonom sú skvelé na zaznamenávanie častí každodenného života.
Pamäťové karty Transcend SDXC/SDHC 300S spĺňajú štandardy UHS Speed Class 3 (U3) a UHS Video Speed Class 30 (V30) pre videozáznamy v rozlíšení 4K Ultra HD s rýchlosťou čítania/zápisu až 95 MB/s, resp. 45 MB/s.
Súlad s normami U3 a V30 sa vzťahuje len na karty s kapacitou 64 až 512 GB.
Pamäťové karty Transcend SDXC/SDHC 300S s kapacitou až 512 GB umožňujú nahrávať tisíce fotografií a hodiny videí v rozlíšení Full HD, čo znamená, že sa môžete sústrediť na zachytávanie fantastických momentov bez obáv z vyčerpania úložiska.
Pamäťové karty SD od spoločnosti Transcend sú testované na odolnosť voči extrémnym podmienkam, aby poskytovali najlepší výkon a stabilitu.
Spoločnosť Transcend ponúka exkluzívny softvér RecoveRx, bezplatný nástroj na obnovu údajov, ktorý umožňuje hľadať stopy po vymazaných súboroch vrátane digitálnych fotografií, dokumentov, hudby a videí hlboko v úložnom zariadení.
Špecifikácie
Vzhľad | |
| Rozmery (Max.) | 32 mm x 24 mm x 2.1 mm (1.26" x 0.94" x 0.08") |
|---|---|
| Hmotnosť (max.) | 2 g (0.07 oz) |
Úložisko | |
| Kapacita |
|
Prevádzkové prostredie | |
| Prevádzková teplota | -25°C (-13°F) ~ 85°C (185°F) |
| Prevádzkové napätie |
|
Výkon | |
| Trieda rýchlosti |
|
| Rýchlosť čítania (max.) | 95 MB/s |
| Rýchlosť zápisu (max.) | 45 MB/s |
| Cykly vloženia/odstránenia | 10,000 |
| Poznámka |
|
Záruka | |
| Certifikát |
|
| Záruka |
|
Kompatibilita | |
| Podporované zariadenie |
|
.
| Kapacita (v GB) | 640 GB |
| Technológia pamäťovej karty | Micro SD Express |
| Adaptér | Ano |
| Typické použití | Ukládání velkých souborů |
| Rychlostní kategorie | Class 4 |
| Rychlost čtení min. (MB/s) | 190 |
| Rychlost zápisu min. (MB/s) | 1500 |
| UHS | UHS-III |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!