• Technológia pamäti RAM: DDR5 • Veľkosť pamäte RAM: 16 GB • Frekvencia pamäte RAM (v MHz): 5200 • CAS latencia: 40

| Technické parametre | |
|---|---|
| Technológia pamäti RAM | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM | 16 GB |
| Frekvencia pamäte RAM | 5200 MHz |
| CAS latencia | 40 |
| Rozmery | |
| Dĺžka | 133,35 mm |
| Šírka | 6,62 mm |
| Výška | 34,9 mm |
| Záruka | |
| Záruka | Doživotná |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Využití paměti | Servery |
| Typ pamäťového modulu | CUDIMM DDR5 |
| Vlastnosti RAM | Pasívny chladič |
| RGB | Ne |
| Chlazení | Pasivní |
| Velikost paměti RAM (GB) | 92 |
| Frekvence paměti RAM (GHz) | 2400 |
| Časování CAS | 52 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!