
Pre každého niečo
Kingston FURY™ Beast DDR5 RGB vám umožní štýlové pretaktovanie na herných platformách novej generácie s najlepšími technológiami. Vyskúšajte vynikajúce rýchlostné pokroky DDR5 s dvojitými bankami a dvojnásobnou dĺžkou série.
RGB
Živé RGB osvetlenie prispôsobiteľné pomocou softvéru Kingston FURY CTRL a patentovaná technológia Infrared Sync TechnologyTM spolu s novým dizajnom rozptylovača tepla v čiernej alebo bielej farbe vás odlíši vo hre aj mimo nej.
Mnoho výhod
Kingston FURY Beast DDR5 RGB ponúka automatické pretaktovanie Plug N Play rýchlosťou 4800 MT/s a možnosti Intel XMP 3.0 alebo AMD EXPO, dve nové špecifikácie pretaktovania DDR5, ktoré zahŕňajú prispôsobiteľné profily pre rýchlosti a časovanie. 100% testované pri rýchlosti a podporované obmedzenou doživotnou zárukou.
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia pamäte | DDR5 |
| Veľkosť pamäte | 32 GB |
| Frekvencia | 5600 MHz |
| CAS odezva | CL36 |
| Modul | DIMM |
| Rozmery | 133.35mm x 42.23mm x 7.11mm |
| Operačná teplota | 0°C až 85°C |
| Vlastnosti | |
| Vylepšené RGB osvetlenie s novým dizajnom rozptylovača tepla | |
| Patentovaná technológia Kingston FURY Infrared Sync Technology™ | |
| Certifikácia Intel XMP 3.0 | |
| Certifikácia AMD EXPO | |
| Kvalifikované poprednými výrobcami základných dosiek | |
| Vylepšená stabilita pre pretaktovanie | |
| Plug N Play rýchlosťou 4800 MT/s | |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
| Využití paměti | Servery |
| Typ pamäťového modulu | CUDIMM DDR5 |
| Vlastnosti RAM | Pasívny chladič |
| RGB | Ne |
| Chlazení | Pasivní |
| Velikost paměti RAM (GB) | 92 |
| Frekvence paměti RAM (GHz) | 2400 |
| Časování CAS | 52 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!