Pre hráčov, nadšencov a používateľov s vysokým výkonom
Kingston FURY™ Renegade PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD poskytuje špičkový výkon vo vysokých kapacitách pre herných a hardvérových nadšencov, ktorí hľadajú extrémny výkon pri zostavovaní a modernizácii PC. SSD disk Kingston FURY Renegade využíva najnovší radič NVMe 4. generácie a 3D TLC NAND a ponúka bleskové rýchlosti až 7 300/7 000 MB/s pri čítaní/zápise a až 1 000 000 IOPS pre úžasnú konzistenciu a výnimočný herný zážitok. Zvýšte celkovú odozvu svojho systému - od času načítania hier a aplikácií až po streamovanie a zachytávanie.
Štíhly M.2 v kombinácii s nízkoprofilovým grafénovým hliníkovým rozvádzačom tepla je optimalizovaný pre intenzívne používanie v herných zostavách, herných notebookoch a základných doskách. SSD disk Kingston FURY Renegade sa zhoduje so špičkovým výkonom pamäťového radu Kingston FURY Renegade a vytvára tak dokonalý tím, ktorý vás udrží na vrchole vašej hry.
K dispozícii sú kapacity od 500 GB do 4 TB na uloženie rozsiahlej knižnice obľúbených hier a médií.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| faktor formy | M.2 2280 |
| Rozhranie | PCIe 4.0 NVMe |
| Kapacity | 1 TB |
| Ovládač | Phison E18 |
| NAND | 3D E18 |
| sekvenčné čítanie/zápis | 7 300/6 000 MB/s |
| náhodné čítanie/zápis 4K | až 900 000/1 000 000 IOPS |
| celkový počet zapísaných bajtov (TBW) | 1.0PBW |
| spotreba energie | 5mW Idle / 0.33W Avg/2.8 W (MAX) Čítanie / 6.3 W (MAX) Zápis |
| teplota skladovania | -40°C ~ 85°C |
| prevádzková teplota | 0°C ~ 70°C |
| rozmery | 80 mm x 22 mm x 2.21 mm |
| hmotnosť | 7g |
| prevádzkové vibrácie | 2.17G Peak (7-800 Hz) |
| vibrácie Neprevádzkové | 20G Peak (20-1000Hz) |
| mTBF | 1 800 000 hodín |
| záruka/podpora | Obmedzená 5-ročná záruka s bezplatnou technickou podporou |
.
| Formát | PCIe |
| Rozhranie | NVMe |
| Typ disku | UFS |
| Použití disku | Pro Servery |
| Veľkosť buffra (v MB) | 512 |
| Typ paměti SSD | TLC |
| Chladič disku | Ne |
| Rychlost čtení MB/s | 3000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s | 1000MB/s a víc |
| Životnost zápisu SSD v TB | Min. 12000 TBW |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | SFYRSK/1000G | 86 |
| Sklad dodávateľa | SFYRSK/1000G | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom