Kingston KC600 je plnokapacitný SSD disk navrhnutý tak, aby poskytoval pozoruhodný výkon a bol optimalizovaný na zabezpečenie funkčnej odozvy systému s neuveriteľným časom spúšťania, načítania a prenosu. Dodáva sa v 2 vyhotoveniach.5" a mSATA s rozhraním SATA Rev. 3.0 so spätnou kompatibilitou. KC600 využíva najnovšiu technológiu 3D TLC NAND a podporuje kompletný balík bezpečnostných riešení, ktorý zahŕňa 256-bitové hardvérové šifrovanie AES, TCG Opal a eDrive. Vyznačuje sa rýchlosťou čítania/zápisu až 550/520 MB/s1 na efektívne ukladanie vašich dát až do veľkosti 2 TB2. Je k dispozícii v súprave, ktorá obsahuje všetko potrebné na bezproblémovú a jednoduchú inštaláciu a aktualizáciu stolných počítačov a notebookov.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| faktor formy | mSATA |
| Rozhranie | SATA Rev. 3.0 (6 Gb/s) - s možnosťou spätného pripojenia na SATA Rev. 2.0 (3 Gb/s) |
| kapacita | 256 GB |
| ovládač | SM2259 |
| NAND | 3D TLC |
| Šifrované | 256-bitové šifrovanie XTS-AES |
| sekvenčné čítanie/zápis | až 550/500 MB/s |
| maximálne 4K čítanie/zápis | až 90 000/80 000 IOPS |
| spotreba energie | 0.08W voľnobeh / 0.1W avg/1.2W (MAX) čítanie / 2.4W (MAX) zápis |
| rozmery | 50.8 mm x2 9.85 mm x 4.85 mm |
| hmotnosť | 7g |
| Prevádzková teplota | 0°C ~ 70°C |
| teplota skladovania | -40°C ~ 85°C |
| prevádzkové vibrácie | 2.17G špička (7-800 Hz) |
| nefunkčné vibrácie | 20G špička (10-2000 Hz) |
| priemerná dĺžka života | 1 milión hodín MTBF |
| záruka/podpora | obmedzená 5-ročná záruka s bezplatnou technickou podporou |
| celkový počet zapísaných bajtov (TBW) | 600 TB |
.
| Formát | PCIe |
| Rozhranie | NVMe |
| Typ disku | UFS |
| Použití disku | Pro Servery |
| Veľkosť buffra (v MB) | 512 |
| Typ paměti SSD | TLC |
| Chladič disku | Ne |
| Rychlost čtení MB/s | 3000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s | 1000MB/s a víc |
| Životnost zápisu SSD v TB | Min. 12000 TBW |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!