Odobrať z porovnania
|
|
|---|---|
| Pracovný stôl Uni, zdvojený, 120x75,5x160 cm, agát/sivá | |
|
|
|
| Cena bez DPH | 418,40 € |
| Cena s DPH | 514,63 € |
| Ušetríte | – |
| Dostupnosť | Nedostupné |
| Parametre | |
| Značka | Hobis |
| Množstvo v balení | 1 KS |
| Hĺbka | 160 cm |
| Farba | agát/sivá |
| Výška | 75.5 cm |
| Typ stola | pracovný |
| Varianta | zdvojená |
| Šírka | 120 cm |
| Záruka | 60 mesiacov |
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Overený zákazník,
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Overený zákazník,
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
Overený zákazník,
Pre personalizáciu obsahu a vyhodnocovanie používame cookies tretích strán, vďaka tomu pre vás dokážeme na webe aj mimo neho zobrazovať relevantnejšie ponuky našich produktov.
Zber týchto dát nezapneme, pokiaľ nám k tomu nedáte súhlas.