Produkt: Lenovo L24-4e
Part Number: 68C2KAC1EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 23.8" |
| Optimálne rozlišenie | 1920x1080 |
| Oblasť sledovania | 527.0x296.5 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 4 ms (Extreme Mode) / 6 ms (Normal Mode) |
| Jas | 250 cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 48Hz – 100Hz |
| Kontrastný pomer | 1300:1 |
| Uhol sledovania | 178° / 178° |
| Rozmery | Head Only | 539.8 x 44.0 x 325.7 mm (21.25 x 1.73 x 12.82 inches) Highest Position | 539.8 x 180.0 x 402.9 mm (21.25 x 7.08 x 15.86 inches) Lowest Position | 539.8 x 180.0 x 402.9 mm (21.25 x 7.08 x 15.86 inches) |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1x HDMI 1.4, 1x VGA |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | - |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 22° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | 19 max, (16typ.) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | - |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Výbava | KVM |
| Formát obrazovky | 24:10 |
| Typ panelu | WLED |
| Povrchová úprava displeja | Antireflexní |
| Jas (cd/m2) | 1100 |
| Kontrast:1 | 10000000 |
| VESA rozměry | 600x300 |
| Hmotnost (kg) | 5.37 |
| Standardní záruka (roky) | 5 |
| Úhlopříčka displeje (") | 6.83 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 68C2KAC1EU | 99 |
| Sklad dodávateľa | 68C2KAC1EU | 0 |
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!