alternatívna kazeta XEROX HP PageWide Pro 452dw, Pro 477dw Black (L0S07AE), 183 ml
59,72 €
Na objednávku
Produkt: Lenovo L27q-4A
Part Number: 67BFGAC6EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | IPS |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 27" |
| Optimálne rozlišenie | 2560x1440 |
| Oblasť sledovania | 596.7x335.7 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 1ms (MPRT@100Hz) / 4ms (Extreme Mode) / 6ms (Normal Mode) / 14ms (Off Mode) |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 48Hz - 100Hz |
| Kontrastný pomer | 1500:1 |
| Uhol sledovania | 178° / 178° |
| Rozmery | Lowest Position | 613.2 x 196.2 x 421.6 mm (24.14 x 7.72 x 16.60 inches) Highest Position | 613.2 x 196.2 x 571.6 mm (24.14 x 7.72 x 22.50 inches) Head Only | 613.2 x 41.0 x 356.7 mm (24.14 x 1.61 x 14.04 inches) |
| Hmotnosť | 3.91 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 2x HDMI 2.1 TMDS, 1x DP 1.4 |
| Audio signál | - |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | 3Wx2 |
| Podstavec | |
| Sklopenie | - |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | - |
| Spotreba | |
| Zapnute | 21.6W/65W (Typ/Max) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Integrated |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Použití | Videostěna |
| Výbava | KVM |
| Formát obrazovky | 24:10 |
| Typ panelu | WLED |
| Povrchová úprava displeja | Antireflexní |
| Jas (cd/m2) | 1.3 |
| Kontrast:1 | 10000000 |
| Barevná hloubka (bit) | 8 |
| VESA rozměry | 600x300 |
| Hmotnost (kg) | 5.24 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 80 |
| Úhlopříčka displeje (") | 6.83 |
| Doba odezvy (ms) | 0.7 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 67BFGAC6EU | 29 |
| Sklad dodávateľa | 67BFGAC6EU | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom