primary transfer belt SHARP MX-601B1 (MX-607B1) MX-3050N/3060N/3070N/3550N/3560N/3570N/4050N
12 499,99 €
Na objednávku
Produkt: Lenovo Legion 24-10
Part Number: 68C4GAC4EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | Anti-glare |
| Veľkosť panela | 23.8" |
| Optimálne rozlišenie | 1920x1080 |
| Oblasť sledovania | 527x296.5 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 0.5 ms (MPRT) / 1 ms (Level 4) / 2 ms (Level 3) / 3ms (Level 2) / 4 ms (Level 1) |
| Jas | 300 cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 240Hz |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | 178° / 178° |
| Rozmery | Lowest Position | 540.4 x 214.0 x 388.3 mm (21.28 x 8.43 x 15.29 inches) Highest Position | 540.4 x 214.0 x 543.3 mm (21.28 x 8.43 x 21.39 inches) Unpacked Head Only | 540.4 x 40.8 x 325.3 mm (21.28 x 1.61 x 12.81 inches) |
| Hmotnosť | 3,9 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 2x HDMI 2.1 TMDS, 1x DP 1.4(HBR3) |
| Audio signál | Audio-out (3.5mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Nie |
| Podstavec | |
| Sklopenie | - |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Nie |
| Spotreba | |
| Zapnute | 20W / 34W (Typ/Max) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Integrated |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Vlastnost | Přenosný |
| Použití | Videostěna |
| Výbava | KVM |
| Formát obrazovky | 24:10 |
| Typ panelu | WLED |
| Povrchová úprava displeja | Antireflexní |
| Jas (cd/m2) | 1.3 |
| Kontrast:1 | 10000000 |
| Barevná hloubka (bit) | 8 |
| VESA rozměry | 600x300 |
| Hmotnost (kg) | 5.24 |
| Standardní záruka (roky) | 5 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 80 |
| Úhlopříčka displeje (") | 6.83 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 68C4GAC4EU | 14 |
| Sklad dodávateľa | 68C4GAC4EU | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom