Produkt: Lenovo Legion 27U-10
Part Number: 67D1GAC1EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | Anti-glare |
| Veľkosť panela | 27" |
| Optimálne rozlišenie | 3840x2160 |
| Oblasť sledovania | 596.7x335.7 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 0.5 ms (MPRT) / 1 ms (Level 4) / 2 ms (Level 3) / 3ms (Level 2) / 4 ms (Level 1) |
| Jas | 300 cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | UHD:160Hz, FHD:320Hz |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | 178° / 178° |
| Rozmery | Lowest Position | 613.7 x 214.0 x 394.2 mm (24.16 x 8.43 x 15.52 inches) Highest Position | 613.7 x 214.0 x 529.2 mm (24.16 x 8.43 x 20.83 inches) Unpacked Head Only | 613.7 x 49.0 x 367.0 mm (24.16 x 1.93 x 14.45 inches) |
| Hmotnosť | 4,1 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 2x HDMI 2.1 FRL, 1x DP 1.4(HBR3) |
| Audio signál | - |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Nie |
| Podstavec | |
| Sklopenie | - |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Nie |
| Spotreba | |
| Zapnute | 26W / 43W (Typ/Max) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Integrated |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Vlastnost | Přenosný |
| Výbava | KVM |
| Formát obrazovky | 24:10 |
| Typ panelu | WLED |
| Povrchová úprava displeja | Antireflexní |
| Jas (cd/m2) | 1.3 |
| Kontrast:1 | 10000000 |
| Barevná hloubka (bit) | 8 |
| VESA rozměry | 600x300 |
| Hmotnost (kg) | 5.24 |
| Standardní záruka (roky) | 5 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 80 |
| Úhlopříčka displeje (") | 6.83 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 67D1GAC1EU | 8 |
| Sklad dodávateľa | 67D1GAC1EU | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom