Produkt: Lenovo Legion Pro 27Q-10
Part Number: 68CFGACBEU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | QD-OLED |
| Typ podsvietenia | - |
| Povrch dispeju | Anti-reflexný |
| Veľkosť panela | 27" |
| Optimálne rozlišenie | 2560x1440 |
| Oblasť sledovania | 590.4x333.7 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 0.03 ms (G to G) |
| Jas | 250 cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 280Hz |
| Kontrastný pomer | 1500000:1 |
| Uhol sledovania | 178° / 178° |
| Rozmery | Lowest Position | 610.3 x 203.4 x 388.4 mm (24.03 x 8.01 x 15.29 inches) Highest Position | 610.3 x 203.4 x 523.4 mm (24.03 x 8.01 x 20.61 inches) Unpacked Head Only | 610.3 x 51.0 x 353.7 mm (24.03 x 2.01 x 13.93 inches) |
| Hmotnosť | 4,6 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 2x HDMI 2.1 FRL, 1x DP 1.4(HBR3) |
| Audio signál | - |
| USB porty | 1 x USB-B (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1, USB Upstream), 3 x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1 USB Downstream) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Nie |
| Podstavec | |
| Sklopenie | -5° to +22° |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Nie |
| Spotreba | |
| Zapnute | 75W / 125W (Typ/Max) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Integrated |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Vlastnost | Přenosný |
| Použití | Videostěna |
| Výbava | KVM |
| Formát obrazovky | 24:10 |
| Typ panelu | WLED |
| Povrchová úprava displeja | Antireflexní |
| Jas (cd/m2) | 1.3 |
| Kontrast:1 | 10000000 |
| Barevná hloubka (bit) | 8 |
| VESA rozměry | 600x300 |
| Hmotnost (kg) | 5.24 |
| Standardní záruka (roky) | 5 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 80 |
| Úhlopříčka displeje (") | 6.83 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 68CFGACBEU | 10 |
| Sklad dodávateľa | 68CFGACBEU | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom