| VÝKON | |
|---|---|
| Velikost displeje | 24.5" |
| Zobrazovací oblast | 543.7x302.6 mm |
| Panel | IPS |
| Podsvícení | WLED |
| Poměr stran | 16:9 |
| Rozlišení | 1920x1080 |
| Rozteč pixelů | 0.2802x0.2802 mm |
| Dot/ Pixel na palec | 89.9 dpi |
| Pozorovací úhly (H / V) | 178° / 178° |
| Doba Odezvy | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) |
| Podpora barev | 16.7 Million |
| Obnovovací frekvence | 48Hz - 100Hz |
| Svítivost | 250 nits |
| Kontrast (poměr) | 1300:1 |
| Barevný Gamut | 99% sRGB, 99% Rec.709, 83% DCI-P3 |
| Matný | Ano |
| Zakřivení | Ne |
| Kamera | Podpora modulární kamery |
| Mikrofon | Ne |
| Reproduktory | Podpora modulárních reproduktorů |
| Spotřeba energie (Typická / Maximální) | 12.5W / 52W |
| Napájecí Adaptér | Integrovaný |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Smart System | Ne |
| DESIGN | |
| Podstavec | Naklonění, otočení, Pivot, stojan pro nastavení výšky |
| Barva | Černá |
| Šířka ráměčku | 17.6 mm |
| Rozměry (VxŠxH) | Nejnižší pozice | 557.3 x 199.7 x 356.8 mm Nejvyšší pozice | 557.3 x 199.7 x 511.8 mm Displej | 557.3 x 49 x 328.5 mm |
| Hmotnost (se stojanem) | 5.4 kg / 12.6 lbs. |
| Montáž | Podpora VESA 100mm |
| Podpora ThinkCentre M Series | Podpora Tiny |
| KONEKTIVITA | |
| USB Port | 4x USB-A (USB 5Gbps, 1x BC1.2), 1x USB-B (USB 5Gbps, USB upstream) |
| Konektivita | 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x DP 1.4 (HBR2), 1x DP 1.4 Out, 1x VGA |
| Síťové připojení | Ne |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky |
| CERTIFIKACE | |
| Environmentální certifikace | ENERGY STAR Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT™ Gold, EU Energy Efficiency Level (Level-D) |
| Ergonomická certifikace | Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland Low Blue Light, TÜV Rheinland Flicker Free, TÜV Rheinland Eye Comfort |
| Technologie Sync | Ne |
| Speciální funkce | Lenovo ThinkColour (Lenovo Accessories and Display Manager) Support Lenovo ThinkColour supports Windows 10 & 11, Mac OS, and Windows On Arm (functions vary across systems). Lenovo Accessories and Display Manager is formerly Lenovo Display Control Center. Natural Low Blue Light |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Podpora Windows 10, Windows 11 |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Video Kabely | HDMI Kabel |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Vlastnost | Přenosný |
| Použití | Videostěna |
| Výbava | KVM |
| Formát obrazovky | 24:10 |
| Typ panelu | WLED |
| Povrchová úprava displeja | Antireflexní |
| Jas (cd/m2) | 1.3 |
| Kontrast:1 | 10000000 |
| Barevná hloubka (bit) | 8 |
| DP počet | 5 |
| DP verze | 2.0 |
| USB počet | 5 |
| USB verze | 3.2 |
| VESA rozměry | 600x300 |
| Energetická trieda | A+++ |
| Hmotnost (kg) | 5.24 |
| Standardní záruka (roky) | 5 |
| Rozhraní vstup | USB-Type B |
| HDMI počet | 5 |
| Rozhraní výstup | USB-Type B |
| HDMI verze | 1.4 |
| USB umístění | Vzadu |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 80 |
| Úhlopříčka displeje (") | 6.83 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 63F4MAT1EU | 28 |
| Sklad dodávateľa | 63F4MAT1EU | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom