Produkt: LENOVO LCD ThinkVision P24Q-40
Part Number: 64B1GAT1EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 23.8" |
| Optimálne rozlišenie | 1920x1080 |
| Oblasť sledovania | 526.8x296.4 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 4ms (Extreme mode) / 6ms (Typical mode) |
| Jas | 300 cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 48Hz - 120Hz |
| Kontrastný pomer | 1500:1 |
| Rozmery | 539.8 x 45.3 x 315.8 mm (21.25 x 1.78 x 12.43 inches) |
| Hmotnosť | 5.6 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1x HDMI 2.1 TMDS, 1x DP 1.4 (HBR3), 1x DP 1.4 Out, 1x USB-C (10Gbps, DP 1.4 Alt Mode HBR3) |
| USB porty | USB-C (USB 10Gbps,DP 1.4 Alt Mode HBR3, PD3.1 140W, USB upstream), 1x USB-B (USB 5Gbps, USB upstream), 4x USB-A (USB 5Gbps, 1x BC1.2, USB downstream), 1x USB-C (USB 5Gbps, 15WPD, USB downstream) |
| Audio signál | - |
| Ethernet | 1x RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M/2500M) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | Modular Speaker Support |
| Camera | Modular Camera Support |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 23,5° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | - |
| Spotreba | |
| Zapnute | 16.5W / 210W (Typical / Maximum) |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Integrated |
| Servis | |
| Záruka | 3-year |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Výbava | KVM |
| Formát obrazovky | 24:10 |
| Typ panelu | WLED |
| Povrchová úprava displeja | Antireflexní |
| Jas (cd/m2) | 1100 |
| Kontrast:1 | 10000000 |
| VESA rozměry | 600x300 |
| Standardní záruka (roky) | 5 |
| Rozhraní vstup | USB-Type B |
| Úhlopříčka displeje (") | 6.83 |
| Doba odezvy (ms) | 0.7 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 64B1GAT1EU | 45 |
| Sklad dodávateľa | 64B1GAT1EU | 0 |
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!