Produkt: LENOVO LCD ThinkCentre Tiny-In-One 27
Part Number: 11JHRAT1EU
| Obraz | |
|---|---|
| Typ LCD Panelu | In-Plane Switching |
| Typ podsvietenia | WLED |
| Povrch dispeju | matný |
| Veľkosť panela | 27" |
| Optimálne rozlišenie | 2560x1440 |
| Oblasť sledovania | 596.7 x 335.7 mm |
| Pomer strán | 16:9 |
| Doba odozvy | 4 ms (Extreme mode) / 6 ms (Typical mode) / 14 ms (Off mode) |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Kontrastný pomer | 1000:1 |
| Uhol sledovania | 178 / 178 |
| Rozmery | 614x329x554.25 mm |
| Hmotnosť | 6.66 kg |
| Konektivita | |
| Video signál | 1x HDMI 1.4, 1x DP 1.2 |
| Audio signál | 1 x Audio Out (3.5 mm) |
| Vybavenie | |
| Reproduktory | 2x 2W, Stereo speakers |
| Podstavec | |
| Sklopenie | 22° dozadu, -5° dopředu |
| Vesa | ano (100 x 100 mm) |
| Kensington zámok | Ano |
| Spotreba | |
| Zapnute | - |
| Pohotovostný režim | <0,5 W |
| Napájanie | Internal |
| Servis | |
| Záruka | 3 roky carry-in |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Vlastnost | Přenosný |
| Použití | Videostěna |
| Výbava | KVM |
| Formát obrazovky | 24:10 |
| Typ panelu | WLED |
| Povrchová úprava displeja | Antireflexní |
| Jas (cd/m2) | 1100 |
| Kontrast:1 | 10000000 |
| DP počet | 5 |
| USB počet | 5 |
| VESA rozměry | 600x300 |
| Energetická trieda | A+++ |
| Hmotnost (kg) | 5.37 |
| Standardní záruka (roky) | 5 |
| HDMI počet | 5 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 330 |
| Úhlopříčka displeje (") | 6.83 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
Cena Rýchlosť doručenia Komunikácia Prehľadný web Šírka sortimentu
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!