Produkt: Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10
Part Number: 83K100DGCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core™ i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.1 / 4.6GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel UHD Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 8GB Soldered DDR5-4800 + 16GB SO-DIMM DDR5-4800 |
| Pameťové sloty | One memory soldered to systemboard, one DDR5 SO-DIMM slot, dual-channel capable |
| Max. Pameť | Up to 24GB (8GB soldered + 16GB SO-DIMM) DDR5-4800 offering |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe |
| Podporované Úložisko | Up to two drives, 2x M.2 SSD • M.2 2242 SSD up to 1TB |
| Čitačka Kariet | SD Card Reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby Audio™ |
| Kamera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter |
| Mikrofon | 2x, Array |
| Bateria | Integrated 60Wh |
| Max. výdrž na baterii | - |
| Napájací Adaptér | 65W Round Tip (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 15.3" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Pero | Nie |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Luna Grey |
| Materiál | Aluminium (Top), PC-ABS (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 343.4 x 239.5 x 16.9-17.9 mm (13.52 x 9.51 x 0.67-0.70 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.63 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Home, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Office Trial |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | - |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-C (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.2 1x HDMI 1.4 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x SD card reader 1x Power connector |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | - |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 2-year, Courier or Carry-in |
| Zahrnutý Upgrade | - |
| Rozhranie | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Typ zariadenia | Copilot+ |
| Rozlíšenie | 2880x1620 |
| Typ disku | UFS |
| Operačný systém | Windows 11 Home S |
| Výbava | Kovový kryt displeje |
| Formát obrazovky | 24:10 |
| Grafický čip | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Typ procesora | NVIDIA GB10 Grace Blackwell Superchip |
| Model procesoru | AMD Ryzen Threadripper PRO 5975WX |
| Výkon CPU dle PassMark | 62637 |
| Počet jader | 15 |
| TDP | 200 |
| Hmotnosť notebooku | Vyšší než 3 kg |
| Velikost paměti RAM (GB) | 12 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 2.05 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3.9 |
| SSD Kapacita (GB) | 8000 |
Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.
Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.
| Sklad | Kód | Počet mj na sklade |
|---|---|---|
| Externý sklad | 83K100DJCK | 15 |
| Sklad dodávateľa | 83K100DJCK | 0 |
Tovar mi bol doručený hneď na ďalší deň (zvolila som rozvoz po Bratislave), ale vítam aj možnosť osobného odberu. Všetko - od zadania objednávky po doručenie -…
Seriózni a profesionálni ľudia. Super rýchle dodanie. Veľmi odporúčam!
100% spokojnosť s výrobkom